Paslaugos
Dantų protezavimas

Dantų protezavimas – tai odontologijos sritis, kai dantų protezais atkuriami trūkstami dantys. Jie gali būti išimami arba fiksuoti.

Dideli dantų eilių defektai ir netgi bedantis žandikaulis protezuojamas išimamais arba lanko atraminiais protezais.

Išimami protezai gaminami tada, kai trūksta daugelio ar visų dantų. Jie padeda susigrąžinti dantų atliekamą funkciją: kramtyti, kalbėti, šypsotis.

Dantų implantacija

Dantų implantacija – tai titano konstrukcijos įsriegimas į viršutinio arba apatinio žandikaulio kaulą, juo pakeičiant savo danties šaknį. Dantų implantais galima atstatyti prarastus dantis, nepažeidžiant kaimyninių. Taip pat dantų implantai gali būti naudojami kaip atrama išimamiems dantų protezams, pagerindami jų fiksaciją.

Mūsų klinikoje yra naudojami vokiški „Medentika“ ir šveicariški „Straumann“ implantai.

Dantų kanalų gydymas
Dantų kanalų gydymas reikalingas, jeigu buvo pažeista danties pulpa. Tokiu atveju paprastas danties plombavimas nepadės, nes per danties kanalą infekcija papuola į žandikaulio kaulą, o tai gali sukelti gyvybei pavojingas komplikacijas. Po tinkamo gydymo infekcija išnyksta.
Dantų plombavimas

Dantų plombavimas padeda atkurti karieso pažeisto danties formą, funkciją, estetinį vaizdą. Tam reikia pašalinti karieso pažeistą audinį, išvalyti užkrėstą zoną ir užpildyti išvalytą ertmę plombavimo medžiaga.

Karieso gydymas padeda užkirsti kelią tolimesnėms karieso komplikacijoms – pulpitui, periodontitui, kuomet jau reikalingas dantų šaknų kanalų gydymas. Dantų gydymas laiku išsaugo funkcines ir estetines dantų funkcijas bei sumažina jų gydymo, atstatymo kaštus.

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – pagrindinė dantų bei dantenų ligų profilaktikos priemonė, kurią gali atlikti tik burnos higienistas. Profesionalios burnos higienos metu šalinamas dantų apnašas ir akmenys ne tik nuo dantų, bet ir iš po dantenų. Procedūra apima profesionalų instrumentinį dantų valymą ultragarsu, apnašų šalinimą AirFlow sistema ir dantų poliravimą fluoro turinčia pasta.

Dantų balinimas
Mūsų klinikoje pagamins individualią dantų balinimo kapą griežtai pagal jūsų dantų modelį. Naudodami sukurtą kapą, įsigiję specialų balinimo gelį „Opalescence“, jūs galėsite efektyviai ir saugiai išbalinti dantis netgi sunkiai prieinamose vietose.
Dantų rentgenograma
Tai modernus rentgeno aparatas, kuris leidžia atvaizduoti dantų ir žandikaulių sistemą dvimatėje nuotraukoje darant optinę panoraminę tomografiją (OPTG) ir gauti trimatį tūrinį vaizdą atliekant konusinę kompiuterinę 3D tomografiją (KSKT).
Skaitmeninė odontologija

Aukštos technologijos įranga pagal nuskenuotą dantų informaciją, sąkandžio ypatumus, kaimyninius dantis ar pagal sveiko danties paviršiaus morfologiją sukuria pažeistam dančiui reikalingos formos, spalvos ir krypties restauraciją.

Skaitmeninė 3D rentgenologinė diagnostika, intraoralinės skaitmeninės kameros mūsų klinikoje įgalina precizišką ir tikslų ligos diagnozės nustatymą bei gydymo planavimą.

Skaitmeninė ortodontija

Tai revoliucija dantų tiesinimo srityje, leidžianti harmoningą šypseną sukurti nematomomis kapomis. Tai šiuolaikiška ir estetiška ortodontinė sistema, kuri sulygiuoja dantis ir išsprendžia sąkandžio problemas be jokio diskomforto. Unikalios tiesinimo kapos yra pagamintos iš plonos, skaidrios medžiagos, todėl yra nepastebimos ir itin patogios. Be to, pacientas nėra priverstas keisti kasdienių įpročių, kapas galima išsiimti, nereikia specialios priežiūros ir dažnų vizitų pas gydytoją.

Šis gydymas taip pat išsiskiria moderniu, precizišku planavimu: skaitmeniniu būdu numatoma, kaip kiekviena kapa keis dantų padėtį ir koks bus galutinis rezultatas..