Dantų implantacija

Dantų implantacija – tai titano konstrukcijos įsriegimas į viršutinio arba apatinio žandikaulio kaulą, juo pakeičiant savo danties šaknį. Dantų implantų pagalba galima atstatyti prarastus dantis, nepažeidžiant kaimyninių. Taip pat dantų implantai gali būti naudojami kaip atrama išimamiems dantų protezams, pagerindami jų fiksaciją.

Mūsų klinikoje yra naudojami vokiški „Medentika“ ir šveicariški „Straumann“ implantai.

Straumann – didžiausias dantų implantų gamintojas pasaulyje. Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis technologijų tobulinimas, šveicariška kokybė, platus asortimentas ir visada lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien Straumann vardas tapatinamas su šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu.

Implantacijos galimybės:

  • Vieno danties atstatymas
  • Kelių dantų atstatymas
  • Visų dantų atstatymas

Vieno danties atstatymas. Netekti vieno danties galima dėl klastingo ėduonies, susidūrus su dantų gydymo komplikacijomis ar patyrus traumą, kurios metu sužaloto danties paprasčiausiai nebeįmanoma pataisyti.

Kelių dantų atstatymas. Kelių dantų netekimas – ilgalaikis procesas, sukeliantis įvairias komplikacijas: dantų lankų deformacijas, sąkandžio ar žandikaulio sąnario problemas, kramtymo funkcijos bei kalbėjimo sutrikimus.

Visų dantų atstatymas. Daugumos ar visų dantų netekimas – problema, su kuria dažniausiai susiduria garbaus amžiaus žmonės. Dantų netenkama dėl periodonto ligų ir jų komplikacijų, įvairių lėtinių ligų r ilgus metus tinkamai nesirūpinant burnos ertmės higiena.